Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sadkowa Góra

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Staszów

Staszów(Sadkowa Góra + 22 km)

543 600 zł5 436 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są 3 działki położone w cichej i zalesionej okolicy - w Gminie Staszów, podmaleniec. Działki: 1) Nr działki - 305/12 , obręb - podmaleniec, pow. działki - 0.2268 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tarnobrzeska

Skopanie(Sadkowa Góra + 19 km)

3 900 000 zł34 257 m² 113,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:34 257 m²

Oferta na wyłączność skansen na sprzedaż Baranów Sandomierski, woj. świętokrzyskie Powierzchnia działki: 34 257 m Cena: 3 900 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy obiekt skansen.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Kilińskiego,Mielec(Sadkowa Góra + 14 km)

239 000 zł29,40 m² 8 129,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - mieszkanie 29,40 m2 | Mielec, ul. P. Skargi | 239 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 29,40 m2, położone na 4 piętrze w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Słupiec(Sadkowa Góra + 13 km)

94 000 zł17 000 m² 5,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna W miejscowości słupiec, gmina szczucin! Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży dużą i przestronną działkę leśną znajdującą się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Klimontowska

Osiek(Sadkowa Góra + 16 km)

75 000 zł1 201 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubasz

Lubasz(Sadkowa Góra + 24 km)

174 000 zł45 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom z cegły Lubasz, gm. Szczucin Do sprzedania niewielki dom z cegły o powierzchni 45 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 11 arów w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Majowa

Mielec(Sadkowa Góra + 14 km)

470 000 zł1 202 m² 391,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 12.02 ara położona w malowniczej okolicy lasu przy ul.Majowej w Mielcu. Usytuowana w IV pasie zabudowy, dojazd drogą nieutwardzoną ( udział w drodze). Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Langiewicza

Staszów(Sadkowa Góra + 22 km)

252 232 zł29,42 m² 8 573,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 29,42 m z balkonem o powierzchni 10,56 m . Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łoniów

Łoniów(Sadkowa Góra + 23 km)

30 zł/m²399 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - Łoniów, pow. sandomierski Powierzchnia: 399 m Piętro: parter Czynsz: 11 970 zł / miesiąc (+23% vat) Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 399 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Sienkiewicza

Borek,Mielec(Sadkowa Góra + 14 km)

34,39 zł/m²101,78 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy - 101,78 m2 | Mielec, blisko rynku. Oferujemy do wynajmu przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 102 m2 po podłodze, zlokalizowany w Mielcu, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Sadkowa Góra

Sadkowa Góra,podkarpackie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Sadkowej Górze, gminie Borowa. Dom wybudowany na działce o powierzchni 1008 m2. Działka płaska w formie prostokąta. Budynek ma 120 m2 powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadkowa Góra

Sadkowa Góra,podkarpackie

260 000 zł170 m² 1 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, o pow. całkowitej 177,30 m , umiejscowiony na działce 34 ary. Zbudowany z pustaka max ocieplony styropianem 12 cm, otynkowany. Na dachu blacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sadkowa Góra

Sadkowa Góra,podkarpackie

650 000 zł938 m² 692,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Gmina Borowa przeznacza do sprzedaży nieruchomość połozoną w Sadkowej Górze Nieruchomość w pełni uzbrojona, zabudowana budynkiem 4-kondygnacyjnym, murowanym, wolnostojącym, w stanie.